Loading...
Türkçe   English

Hizmetlerimiz

Grup fiyatı Oteller & Uçak biletleri

Türkiye’den veya başka bir ülkeden Rusya’ya gelmek istediğiniz an bizden uçak biletinizi alıp daha hesaplı bir şekilde bu ülkeyi ziyaret edebilirsiniz.Grubunuz 5 kişi ve fazlasından oluşuyorsa çok uygun olan grup fiyatlarından otellerde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Vize almak konusunda destek

Akredite olan acentamızın Rusya vizesi almak konusunda destek verme hakkı vardır. Davetiyemizi aldığınız takdirde yurtdışında bulunan Rusya Konsolosluklarına vize almak için başvurabilirsiniz. Bizden otel rezervasyonunu yaptırdığınız zaman sizlere davetiye göndermiş olmaktayız.

Vizesiz Saint Petersburg turları

Saint Petersburg'da bulunan acenta ofisimiz, gemiyle gelen misafirlere hizmet vermek için akreditedir. St.Petersburg'u ziyaret eden gemilerin, en az iki kişi seyahat ediyor olan yolcularına, turlara VİZESİZ katılma hakkı sağlamaktayız.*

*Gemiyle seyahat eden yolcular, Petersburg'u VIZESİZ bir şekilde ziyaret edebilme hakkına sadece turları, bizim gibi, akredite olan bir acentadan almış olmak koşulu ile sahiptirler. Bu şekilde turlara katılan misafirlerimiz Petersburg'da kaldığı sürecede gruba katılıp, rehberle gezip, belirten zamanda grupla birlikte gemiye dönmek zorundadır. Akredite olan acenta olarak gemiye döneceğinizi garanti etmek bizim sorumluluğumuzdur. Rusya'ya VİZESİZ giriş yapan kişi, gemiden çıktıktan sonra Petersburg'da olduğu sürece pasaportunu yanında bulundurmak zorundadır. Münferit veya grup olarak gelen misafirlerimiz için uygun fiyatlı turlar organize etmekteyız. Tur almadığı halde St.Petersburg'u kendisi gezmek isteyecek misafirlerin önceden Rusya vizesini almış olması gerekmektedir.

Gemiyle gelen misafirlerimiz için Rehberlik

Gemi turlarına katılıp ülkemizi ziyaret etmeyi planlıyorsanız profesyonel rehberlerimizin sayesinde Rusya’nın tadını çıkarabilirsiniz.

Tercümanlık

Fuarlarda, Ticaret Odasında, Ataşelikte ve diğer arzu ettiğiniz yerlerde profesyonel Türkçe, İngilizce ve başka dillerde tercümanlık servisini vermekteyiz.

Transfer

Grubunuzun kaç kişilik olduğunuza, çocuk ve engelli olup olmadığınıza göre konforlu araçlar ile hava limanından, tren garlarından, deniz ve nehir limanlarından transfer hizmetini sunarız.

Şehir gezisi & rehberlik

Hem özel gelenlere hem turistik gruplar için profesyonel Türkçe, İngilizce ve diğer dilleri konuşan yerel kokartlı rehberlerin sayesinde gündüz ve gece şehir turları, müze turları, Yazlık Saraylar gezileri, tekne turları, şovlu akşam yemekleri ,folklör gibi çeşitli uygun fiyatları olan gezileri yapmaktayız.

Danışmanlık & yardım

Ülkemize yaşamak veya okumak için geliyorsanız eğer; ev kiralamak, dil öğrenme konusunda pratik yapmak amacıyla yerel Türkçe konuşan arkadaşları bulmak, bu ülkeyi daha iyi tanımak gibi çeşitli konularda bizden yardım alabilirsiniz.

Fiyatlar programa göre değişir. Tur fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Fiyat Sorun!

St.Petersburg, Nevsky prospect, 22-24

info@rusturizm.org

www.rusturizm.org

Ad, Soyad:
E-Posta:
Telefon No:
Mesaj:

Rezervasyon & İletişim :

info@rusturizm.org